Меню

Русский выбор страны
31.08.2019

Закончилась реєстрація учасників Українського стенду на виставці «Food ingredients Japan»

23 серпня закончилась реєстрація учасників першого Українського щиту на спеціалізованій виставці інгредієнтів до продуктів харчування «Food ingredients Japan», яка выдбудеться в пройде в м. Токіо 2-4 жовтня.
апк стенд
Така виставка є частиною глобальної мережі виставок інгредієнтів до продуктів харчування. Зокрема, в Японії українські компанії будуть представлені вперше.

Український щит на «Food ingredients Japan» організовується компанією «COIN» в рамках плану «Відкриваємо ринок країни, де сходить сонце» та є частиною стратегії з подальшого фокусного просування виробників агропродукції з України в Японії.

В стенді приймуть судьба такі компанії: Арніка органік, Агро-патріот, Альта країна, Барбет, Факторія агро, GFK Trading Group, M.A.R. pumpkin seeds.

Судьба компаній у виставці буде реалізовано за підтримки Українського плану бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP), який фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, співфінансується та реалізується Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку (MEDA).


Рассказать об этой новости: 


Фотогалереи
биопро
зерно