Меню

Русский выбор страны
13.06.2016

Україна та Німеччина будуть продовжувати співробітництво в сфері сільського господарства

Подальші напрями співпраці між Україною та Німеччиною у сфері сільського господарства були обговорені під час зустрічі заступника Міністра з питань євроінтеграції Владислави Рутицької з представниками Федерального міністерства харчування та сільського господарства Німеччини за участю   керівника департаменту політики ЄС, міжнародного співробітництва та рибальства Германа Йойба.
Зустріч відбулась в рамках візиту в Україну статс-секретарів федеральних міністерств Німеччини.
Владислава Рутицька наголосила на ефективній реалізації спільних проектів  Мінагрополітики України за підтримки Уряду Німеччини та відзначила необхідність поглиблення двосторонньої торгівлі.

«У травні відбувся візит Парламентського статс-секретаря Петера Блезера, який є знаковим для розвитку українсько-німецької співпраці в аграрній сфері. В рамках візиту було відкрито два коопераційні проекти. Перший  - консультаційна підтримка Україні з питань аграрної торгівлі у контексті імплементації ЗВТ Україна-ЄС та німецько-український аграрний демонстраційний та навчальний Центр.
Окрім того, ми підписали Протокол про наміри щодо реалізації двостороннього коопераційного проекту Німецько-український аграрно-політичний діалог, що продовжує співпрацю в рамках базового проекту українсько-німецької співпраці», - відзначила Владислава Рутицька.

В рамках візиту делегації Федерального міністерства продовольства і сільського господарства Німеччини також підписано протокол про наміри щодо реалізації двостороннього коопераційного проекту «Німецько-українське співробітництво з питань органічного землеробства».
«Зважаючи на особливий акцент на найбільш перспективній українській продукції, включно з нішевими продуктами з високим експортним потенціалом, такий проект вбачається особливо актуальним у контексті забезпечення розвитку сучасного аграрного виробництва в Україні», - зазначила Рутицька.
 
Mіністерствo аграрної політики та продовольства України


Рассказать об этой новости: 


Фотогалереи
биопро
зерно