Меню

Русский выбор страны
20.09.2015

Україна планує нарощувати експорт сільськогосподарської продукції до ЄС

Українська сторона розраховує на надання з боку ЄС фінансової та технічної допомоги на імплементацію Угоди про асоціацію, а також допомогу у сфері реформування аграрного сектору.
Про це йшла мова під час зустрічі Міністра аграрної політики та продовольства України Олексія Павленка з Комісаром ЄС з питань сільського господарства та розвитку сільських територій Філом Хоганом.


Олексій Павленко зазначив: «Ми плануємо поступово нарощувати експорт сільськогосподарської продукції до країн ЄС, та повністю використовувати надані їй автономні торговельні преференції, зокрема, шляхом максимального використання квот».
Європейська Комісія надає допомогу Україні в рамках Групи підтримки України при Європейській Комісії (Група Петера Балаша), зокрема щодо адаптації законодавства України до законодавства ЄС та створення Єдиної комплексної стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій в Україні на 2015-2020 роки.

«Відзначу, що українська сторона розробила низку першочергових законів з метою забезпечення якості продукції харчування та гармонізації законодавства України до вимог Європейського Союзу. Проекти цих законів передані до Верховної Ради України, а деякі з них вже прийняті та підписані Президентом України», - додав Міністр.
У світлі надання Україні автономних торговельних преференцій, пріоритетом залишається найшвидше схвалення всіх законів у сфері санітарно-фітосанітарного контролю, що дозволить повною мірою використати тарифні квоти та режим вільної торгівлі між Україною та ЄС.
Прес-служба Мінагрополітики


Рассказать об этой новости: 


Фотогалереи
биопро
зерно