Меню

Русский выбор страны
24.07.2016

У Ульяновської області тваринництво на підйомі

За словами Морозова, регіональної доктриною продовольчої безпеки передбачено до 2020 року довести рівень самозабезпеченості по молоку і молокопродуктів до 90%.
За підсумками 2015 року фактичне виробництво даних продуктів на душу населення в Ульяновської області склало 230 кг молока на рік. А за підсумками 2016 року очікується зростання обсягів виробництва молока в порівнянні з 2015 роком майже на 5%, або на 5,4 тисячі тонн.
Як повідомлялося, в регіоні реалізується програма з підтримки молочного тваринництва, в рамках якої на розвиток галузі з бюджету Ульяновської області в 2016 році виділяється близько 100 мільйонів рублів. Кошти надаються аграріям у вигляді субсидій і грантової підтримки на технологічну модернізацію молочного виробництва, закупівлю сучасного обладнання, реконструкцію і будівництво тваринницьких об'єктів.

За словами першого заступника голови обласної уряду - міністра сільського, лісового господарства і природних ресурсів Ульяновської області Олександра Чепухіна, яка стартувала в 2016 році програма щодо отримання субсидій молочної галузі дозволила ряду провідних сільськогосподарських підприємств провести реконструкцію і технологічну модернізацію тваринницьких ферм, придбати високопродуктивне поголів'я, в тому числі імпортної селекції.

Так, за словами Чепухіна, в Чердаклинского районі області на базі СФГ «Відродження» в поточному році успішно реалізований інвестиційний проект з будівництва тваринницького комплексу на 1200 корів.
Побудовано два нових корівника і високотехнологічний доїльний зал типу «Карусель». Загальний обсяг інвестицій склав 150 млн рублів, включаючи купівлю племінних нетелей голштинської породи.
Після виходу на проектну потужність обсяг виробництва молока складе близько 12 тис. Тонн в рік. Крім того, в 2016 році планується завершити реконструкцію тваринницьких приміщень і модернізацію виробничих потужностей в агрофірмі «Тетюшського» Ульяновського району.

Одночасно з цим розпочато технічна модернізація молочного тваринництва в ТОВ «Хмелевський» та СВК імені Н.К. Крупської Мелекеський району, ТОВ «Агро-Нептун» Новоспасского району, СВК «Червона Зірка» та СВК «Перемога» Радіщевского району, СВК імені Гая і ТОВ «Мордовія» Сенгилеевской району.

В результаті реалізації цих пріоритетних регіональних проектів базові показники соціально-економічного розвитку сільського господарства області повинні істотно покращитися. Планується, що середньорічне зростання обсягу продукції сільського господарства за п'ятирічний період складе близько 4%.
Джерело: Прес-служба Мінсільгоспу Росії


Рассказать об этой новости: 


Фотогалереи
биопро
зерно