Меню

Русский выбор страны
29.07.2016

У Москві 10-11 листопада пройде IV Всеросійський З'їзд сільськогосподарських кооперативів

Основною метою З'їзду є підведення підсумків роботи кооперативних організацій
Основною метою З'їзду є підведення підсумків роботи кооперативних організацій, обговорення реалізованих заходів державної підтримки кооперації та вироблення консолідованої думки учасників кооперативного руху з питань перспективного розвитку кооперації.

На нараді було затверджено склад робочої групи з підготовки до проведення IV Всеросійського з'їзду сільськогосподарських кооперативів.
До неї увійшли представники Департаменту розвитку сільських територій Мінсільгоспу Росії, спілок і асоціацій кооперативів.

Координатором робочої групи обрано голову Ради АККОР В'ячеслав Телегін. Робоча група прийняла рішення про проведення З'їзду 10-11 листопада 2016 року в Москві.

Підготовку та проведення З'їзду здійснюють союзи і асоціації сільськогосподарських кооперативів. У план підготовчих заходів включені міжрегіональні конференції.

Делегати на З'їзд обиратимуться регіональними кооперативними об'єднаннями: асоціаціями та спілками сільськогосподарських кооперативів, ревізійними спілками, кооперативами регіонального рівня.
Джерело: Департамент розвитку сільських територій


Рассказать об этой новости: 


Фотогалереи
биопро
зерно