Меню

Русский выбор страны
29.07.2016

США та ЄС розробляють проект продажу вживаної сільськогосподарської техніки для українського споживача

Український виробник потребує надійної сільськогосподарської техніки для підвищення продуктивності та збільшення вкладу сільського виробника у ВВП України.
Про це заявив Джейсон Гейссарі Президент Structured Trade Finance Corporation (STFC) на зустрічі з Тарасом Кутовим Міністром аграрної політики та продовольства України.
В ході зустрічі йшлось про доступну сільгосптехніку для українського споживача.
Джейсон Гейссарі відмітив, що у проекті візьмуть участь такі всесвітньо відомі компанії, як John Deer, CNH, Claas. Представник американської сторони наголосив: «Поставка обладнання буде проходити від прямих дилерів.
Уживанні сертифіковані комбайни того ж бренду та потужності коштуватимуть половину, чи навіть менше, ніж нові. Якісне технічне обладнання допоможе збільшити продуктивність сільського виробника та об`єми експорту до європейських країн».


«Підтримка малого та середнього фермерства - головне завдання для Мінагрополітики. Сьогодні вони не мають коштів на  самостійне придбання дорогої та більш якісної техниіки. Тому одним з гарних рішень є спільна розробка лізингової системи», - підкреслив Тарас Кутовий.


Рассказать об этой новости: 


Фотогалереи
биопро
зерно