Меню

Русский выбор страны
21.09.2015

Росспоживнагляд за рік вилучив понад 720 тонн неякісної продукції

Харчова безпека - «важлива і серйозна тема», тому в Петербурзі 17 вересня проходило засідання Codex Alimentarius («Харчовий кодекс»). Про це заявила журналістам глава Росспоживнагляду Росії Анна Попова.
За її словами, протягом року співробітники російського Росспоживнагляду провели 37000 перевірок, і у вітчизняній продукції виявлялося в півтора рази менше порушень, ніж у зарубіжної. Протягом року співробітниками відомства було вилучено 720 тонн неякісної продукції на суму 3500000000 рублів.

«Ми вже провели перше засідання Codex Alimentarius в Петербурзі, до роботи запрошені наукові установи, фахівці Інституту харчування РАН, колеги з різних країн, студенти. Виявив цікавість до цієї зустрічі і вітчизняний бізнес - виробники харчової продукції », - зазначила глава Росспоживнагляду. «Ми вступили в еру технічного регулювання, скасовуємо російські технічні регламенти - тепер у нас діють міжнародні», - додала вона.

Анна Попова уточнила, що більше трьох тисяч показників були у зв'язку з цим гармонізовані. «Але хочу зазначити, що ми не прийняли змін по нітратах, по радіонуклідів та інших забруднювачів у тих випадках, коли вимоги у нас більш жорсткі », - підкреслила вона.

У Росспоживнагляд Росії надійшли протягом минулого року більш 1500000 скарг, причому 5% пов'язано з якістю продуктів харчування.

Джерело: РосспоживнаглядРассказать об этой новости: 


Фотогалереи
биопро
зерно