Меню

Русский выбор страны
21.09.2015

На Економічній раді СНД ведуться консультації про боротьбу з деградацією сільгоспземель

« Деградація земель, без сумніву, належить до однієї з найважливіших проблем, яка створює загрозу екологічної, соціально- економічній і в цілому національної безпеки держав-учасниць СНД », - зазначив директор департаменту економічного співробітництва Виконавчого комітету СНД Андрій Кушніренко.

Вітчизняний досвід роботи в зазначеному напрямку представив директор Департаменту меліорації Мінсільгоспу Росії Данило Путятін.
До числа ефективних заходів боротьби з деградацією земель, на його думку, слід віднести державну підтримку сільгосптоваровиробників у проведенні меліоративних заходів та впорядкування орендної плати, яка при підвищенні родючості земель повинна знижуватися.

Учасники засідання відзначили, що від ефективності роботи по скороченню масштабів деградації земель та відновленню раніше вибулих земель залежить не тільки підвищення їх родючості , а значить зростання потенціалу всього сільгоспвиробництва, а й зниження антропогенного навантаження, збільшення біологічного різноманіття та поліпшення екологічного стану ландшафтів
Департамент меліорації


Рассказать об этой новости: 


Фотогалереи
биопро
зерно