Меню

Русский выбор страны
06.07.2016

Мінсільгосп РФ попросив для АПК 23 млрд рублів допомоги

Міністр сільського господарства Олександр Ткачов просив в уряду РФ з антикризового фонду додаткові 23 мільярди рублів для того щоб виконати умови субсидування для інвесторів, а також попросив не знижувати основні кошти держпідтримки галузі.

Про це глава Мінсільгоспу заявив на першому засіданні урядової комісії з АПК. «Ці гроші вже теоретично витрачені, так як до нас прийшли інвестори, які повинні отримати субсидування на вже раніше видані кредити, на CAPEX і так далі»
За останні 2 роки імпорт продовольства скоротився на 38%, з 43 мільярдів доларів до 26 мільярдів доларів.
«За нашими оцінками, за умови фінансування заходів держпідтримки не нижче заявленого рівня поточного року - це 237 мільярдів рублів - вже через п'ять років обсяги експорту та імпорту сільгосппродукції та продовольства зрівняються і досягнуть близько 22 мільярдів доларів», - навів цифри глава Мінсільгоспу.

 «Фінансування галузі на рівні 215 мільярдів рублів не забезпечить прийняті зобов'язання перед сільгосптоваровиробниками, це не дозволить досягти поставлених цілей щодо прискореного імпортозаміщення, більш того - можливо скорочення виробництва», - підкреслив Ткачов.

«Якщо залишиться 215 млрд рублів, то руху не відбудеться, якщо буде збільшено до 237 млрд рублів, то зростання складе 3-4% і забезпеченість власними продуктами через 9 років.
До 2025 року, якщо ще додати 30-50 млрд рублів до 237, то через 5 років ми абсолютно точно закриємо всі основні позиції з продовольства і закриємо весь дефіцит ».
Джерело: Прес-служба Мінсільгоспу Росії


Рассказать об этой новости: 


Фотогалереи
биопро
зерно