Меню

Русский выбор страны
16.03.2019

China International Import Expo у Шанхаї запрошуємо українських агровиробників

З 5 по 10 листопада в м. Шанхай, Китайська Народна Республіка (КНР), відбудеться Приятеля виставка імпортних товарів і послуг – China International Import Expo за організації Міністерства комерції КНР, урядів провінцій, міністерств і відомств, дипломатичних місій КНР за кордоном, профільних асоціацій і за підтримки Світової організації торгівлі та Організації промислового розвитку при ООН.
содружество
China International Import Expo є міжнародною платформою з презентації світового потенціалу, товарів та послуг країн світу для ринку Китаю. Цей захід позиціонується як головна державна подія Китаю, на якій уряди провінцій та бізнес країни обирають напарника, вирішуються питання сертифікації та доступу на ринок.

Цього року за організації Торгово-промислової палати України та підтримки Мінагрополітики Україна предположить національний щит в павільйоні АПК площею 500 кв. м, судьба у якому візьмуть українські аграрні підприємства.

Ділові входи для учасників виставки передбачають індивідуальні цільові зустрічі з потенційними китайськими партнерами, проведення українсько-китайського бізнес форуму, а також презентація постійно діючої платформи для українських товарів у Шанхаї.

Судьба в China International Import Expo сприятиме підприємствам в отриманні дозволу на експорт до Китаю, забезпечить присутність компанії та її продукції в інформаційному полі ринку Китаю, позволить оцінити потенціал ринку та можливості щодо експорту, выполнить ефективні переговори та знайти напарника на ринку.

Довідково:
У 2018 році головною експозицією виставки China International Import Expo став павільйон «Агро та продукти харчування». На площі 60 тис. кв. м собственную продукцію предположили понад 1 500 компаній з 112 країн, досягнуто домовленостей щодо експорту на майже 13 миллиардов. доларів США, а відвідуваність павільйонів експозиції була найвища.
Минулого року за підтримки Мінагрополітики Торгово-промислова палата України сформувала національний аграрний щит, де собственную продукцію предположили майже 90 українських підприємств
.


Рассказать об этой новости: 


Фотогалереи
биопро
зерно